Zmiana środowiska

Odnalezienie się w obcym miejscu bądź powrót do dawnego środowiska po długich latach nieobecności nie musi wcale nieść ze sobą ogromnej liczby trudności. Aby maksymalnie ułatwić Państwu przystosowanie się do nowych okoliczności, stworzyliśmy kompleksową usługę przeprowadzek.

Z Anglii do Polski (i odwrotnie)

Przeprowadzka stanowi pierwszy krok na drodze do otwarcia nowego rozdziału, a dzięki Top Box Service, nie przysporzy ona Państwu kłopotów oraz niepotrzebnego stresu.

Naszą domenę stanowi punktualność, odpowiedzialność i fachowość, stąd nasi Klienci, prócz spokoju, otrzymują od nas również poczucie bezpieczeństwa. Zapewniamy Państwu usługę obejmującą pełną opiekę nad Państwa dobrami: począwszy od ich pieczołowitego spakowania, poprzez transport, a na ostrożnym wyładunku w miejscu docelowym skończywszy. Każda obsługa przeprowadzki podlega indywidualnej wycenie, więc mogą Państwo liczyć na w pełni spersonalizowane podejście, zależne od Państwa potrzeb oraz charakteru transportowanych dóbr.

Zapraszamy do składania zamówień poprzez nasz formularz kontaktowy lub e-mail. Nasi konsultanci telefoniczni są także do Państwa dyspozycji – wystarczy wybrać jeden z numerem wskazanych na naszej stronie. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz dajemy gwarancję zwolnienia od wszelkich zmartwień natury logistycznej.

Kontakt Telefoniczny
Tel. PL (+48) 500 044 778
Tel UK (+44) 077 3221 0207
Tel UK (+44) 077 3221 0209
Kontakt Pocztowy
206 Cricklade Road
SN2 8AT Swindon
UK
Tutaj Nadasz Paczki
Gosia Tavel
61 The Mall
W5 3TA
Londyn, EALING

Polish Delicatessen
324 Oxford Road
RG30 1AF
Reading


Polish Specialities
81 Wilkins Road
OX4 2JB
Oxford